Kreacja dźwięku: Film, Telewizja, Gry
KREACJA DŹWIĘKU: FILM, TV, GRY
studia realizowane w trybie dziennym i zaocznym
POZNAJ KIERUNEK STUDIÓW
Studenci Kreacji Dźwięku oprócz zdobywania szeroko pojętej edukacji medialnej, filmowej i kulturalnej od początku nauki będą współpracować ze studentami innych dziedzin sztuki filmowej: reżyserii, montażu, sztuki operatorskiej, kreacji gier wideo. Będą brać udział w warsztatach pracy z aktorami, warsztatach scenopisarskich, montażowych. Wspólne tworzenie daje doświadczenie niemożliwe do zdobycia na innych uczelniach, od początku w profesjonalnych zespołach filmowych.
To jedyne w Polsce studia, które umożliwią zdobycie wiedzy i praktyki w udźwiękowianiu nie tylko klasycznych form, takich jak: film czy telewizja, lecz także gier wideo i rzeczywistości wirtualnej!
Opiekunem kierunku jest Tomasz Mąka.
W programie studiów m.in.: - Wiedza z zakresu szeroko pojętej kultury i sztuki filmowej - Historia dźwięku w filmie - Obraz i dźwięk - nowoczesny workflow filmowy - Dźwięk interaktywny - Udźwiękowienie reklam - Kreatywne miksowanie dźwięku - Innowacyjne metody montażu muzyki do form filmowych, telewizyjnych, muzycznych, gier wideo - Pełne udźwiękowienie form filmowych, telewizyjnych, muzycznych, gier wideo - Nagrywanie efektów synchronicznych - Nagrywanie dźwięku na planie filmowym - Elektroakustyka - Kształcenie słuchu - Wiedza o muzyce - Nagrania lektorskie, dubbing - Realizacja dźwięku |
Zapewniamy: - Nowoczesną edukację na najlepszym poziomie - Profesjonalną kadrę czynnych zawodowo filmowców i najlepszych specjalistów branży - Wartościowe kontakty oraz praktyki od samego początku nauki - Sprzęt najwyższej klasy - Specjalnie zaprojektowane sale dydaktyczne i studio postprodukcyjne |
Warszawska Szkoła Filmowa współpracuje z renomowaną firmą wspierającą artystów z branży muzycznej - Flightcore Studios. Cykliczne warsztaty obejmują praktyczną stronę realizacji dźwięku takie jak: akustyka, budowa studia czy praca z klientem.
REKRUTACJA
Etap 1: Rejestracja online – wymagane dokumenty aplikacyjne (WYŁĄCZNIE FORMAT PDF):
Rozmowa rekrutacyjna: Rozmowy rekrutacyjne odbędą się 3 września od g 11:00. Dokładny termin i godzinę kandydat otrzymuje drogą mailową najpóźniej na tydzień przed planowanym spotkaniem.
Rozmowa rekrutacyjna odbędzie się przed komisją kwalifikacyjną składającą się z wykładowców Warszawskiej Szkoły Filmowej.
Uwaga – rozmowa rekrutacyjna nie jest egzaminem, nie ma na celu sprawdzania specjalistycznej wiedzy z zakresu danej specjalności. Zapraszamy również kandydatów bez doświadczenia!
Rozmowa ma na celu poznanie kandydata, jego zainteresowań i motywacji do podjęcia studiów w tej konkretnej specjalności.
Wyniki ogłaszane będą dzień po rozmowach rekrutacyjnych.
|
Etap 3: Podpisanie dokumentów w Biurze Rekrutacji
Opłaty: Zarządzenie Kanclerza - wysokość opłat - kierunki studiów - 2024-2025
- Opłata rekrutacyjna - 150 PLN
Czesne: - 22 zł za elektroniczną legitymację studencką - Obowiązkowa składka na ubezpieczenie NNW - 42 PLN - płatna corocznie, razem z ratą czesnego za m-c październik - Czesne płatne w rozrachunku miesięcznym, płatne na pierwszym i drugim roku studiów: - Czesne dla płatności w formie miesięcznych opłat ratalnych, płatnych na trzecim roku studiów: 1 640 PLN (od października do czerwca) - Czesne dla płatności w formie jednorazowej opłaty rocznej 13 300 PLN
Opłaty za studia w trybie zaocznym: - 22 zł za elektroniczną legitymację studencką - Obowiązkowa składka na ubezpieczenie NNW - 42 PLN - płatna corocznie, razem z ratą czesnego za m-c październik - Czesne płatne w rozrachunku miesięcznym, płatne na pierwszym i drugim roku studiów: - Czesne dla płatności w formie miesięcznych opłat ratalnych płatnych na trzecim roku studiów: 1 300 PLN (od października do czerwca) Czesne dla płatności w formie jednorazowej opłaty rocznej 10 500 PLN
Terminy płatności:
|
PARTNERZY KIERUNKU